„Jak dobre wino, staje się tylko lepsza”: Sposób, w jaki Hathaway pojawiła się na premierze filmu „Come to Me, Baby” zasługuje na szczególną uwagę

Wszystkie oczy na czerwonym dywanie zwrócone były na kreację Hathaway z nowej kolekcji Valentino.

Na Festiwalu Filmowym w Berlinie odbyła się długo oczekiwana premiera świetnego filmu „Come to Me, Baby”, w którym znakomicie zagrała znana i urocza aktorka A. Hathaway. Zagrała ona rolę Patricii Lauddem w popularnej komedii romantycznej.

Anne pojawiła się w stylizacji z kolekcji Valentino na wiosnę 2023. Wybitna aktorka miała na sobie beżowe body z przezroczystą sukienką w kropki, dzięki czemu zwracała na siebie uwagę. Swój look uzupełniła eleganckimi szpilkami i skórzanymi rękawiczkami.

Wysoko oceniono także jej wieczorowy makijaż, w którym policzki podkreślono brzoskwiniowym różem, a usta pomadką w kolorze koralowym.

„Jak dobre wino, stajesz się tylko lepsza”, „Tak można wyglądać uwodzicielsko i z gracją jednocześnie”, „Bez grama wulgarności i glamour”, „Jak zwykle wyglądasz niesamowicie, brawo”.

Warto wspomnieć, że wśród współpracowników amerykańskiej aktorki znaleźli się Peter Dinklage i Marisa Tomei.

Oprócz tego genialny udział Hathaway w dramacie historycznym „Czas Armagedonu” został wysoko oceniony przez krytyków. Wzięła również udział w filmie „Eileen” u boku Tomazina McKenzie na podstawie powieści Ottessy Moshfegh.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, urocza gwiazda filmowa jest żoną ADAMA Schulmana, który jest aktorem i projektantem biżuterii. Ich ślub odbył się w miejscowości Big Sur w Kalifornii. Para po raz pierwszy została rodzicami w 2016 roku, a później w 2019 roku.

Jakie filmy z udziałem tej wybitnej amerykańskiej aktorki oglądałeś?

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh