„Jak potężną rzeczą jest genetyka”: Niesamowite podobieństwo aktorki Witherspoon do matki zachwyciło fanów

Witherspoon udostępniła zdjęcie swojej 74-letniej matki i sprawiła, że wszyscy zaniemówili 🥹😍

Wśród najwybitniejszych, odnoszących sukcesy i wysokich aktorek Hollywood jest bez wątpienia Reese Witherspoon. Jednak tylko nieliczni wiedzą, że za tą delikatną blondynką kryje się silna i zdeterminowana kobieta.

Wielu jest przekonanych, że istnieje niesamowite podobieństwo między aktorką a jej matką. Niektórzy nawet szybko nazwali je „dwiema kroplami wody”. Gdy gwiazda podzieliła się zdjęciem swojej matki, stało się jasne, dlaczego Reese jest taka ładna.

Oto Betty Reese, która niezależnie od tego, że ma 74 lata, nadal wygląda oszałamiająco i jest pełna życia i energii. Wielu jest przekonanych, że wybitna aktorka odziedziczyła najlepsze cechy po swojej ładnej matce, która wciąż błyszczy, zachwycając wszystkich swoim urokiem.

To właśnie film „Legalna blondynka” (2001), w którym zagrała główną rolę, przyniósł przyszłej gwieździe uznanie i niewiarygodny rozwój kariery. W 2003 roku zagrała w jego drugiej części, która również okazała się sukcesem z budżetem 8 milionów dolarów.

Należy wspomnieć, że hollywoodzka gwiazda filmowa ma swój znaczący wkład w zbiórki odzieży dziecięcej dla rodzin o niskich dochodach na terytorium Kanady i USA. Jest także twarzą Avon i prezesem ich fundacji filantropijnej.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh