«Jeden krok od wulgarności»: prowokacyjna sesja zdjęciowa dziedziczki Bellucci stała się przedmiotem dyskusji

Wszystkie oczy zwrócone są na córkę Bellucci, która pozuje uwodzicielsko i zdobywa miliony serc 😍

Córka włoskiej dewy już zbudowała zachwycającą i udaną karierę w wielkim świecie modelingu. Jest jednym z najbardziej poszukiwanych i rozchwytywanych młodych modeli dzisiejszych czasów, która już współpracowała z wieloma domami mody.

Przyszła supergwiazda wzięła udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej, ubrana w letnie i jesienne kolekcje Alaia. Szykowna dziedziczka gwiazdy „Malena” dumnie pokazała swoje atrakcyjne ciało w przezroczystym zestawie i wyglądała bardzo pewnie.

Z odwagą pozowała, spoglądając prosto w obiektyw aparatu i była gotowa ponownie podbić serca milionów mężczyzn.

Następnie zmieniła swoją stylizację, wkładając siatkowe rajstopy, skórzaną kurtkę i eleganckie rękawiczki. Jej „modelowe” oblicze zwariowało wszystkich, którzy mieli szczęście ją zobaczyć.

Nie trzeba dodawać, że jej kombinezon w kropki z dopasowanym golfem najlepiej pasował Cassel, dodając jeszcze więcej uroku. Pokazywała swoje atrakcyjne ciało, pozując z każdej strony, oprzytomniona na samochodzie.

„Wkrótce zastąpi swoją legendarną matkę!”, „Jeden krok od wulgarności”, „Jak odważny wygląd!”, „Jednym słowem – przepiękna!”, „Nieporównywalna Deva!”.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh