„Jesteś dla nas ponad wszystko”: Projektantka mody Beckham wzruszająco pogratulowała 18. urodzin swojego syna, dzieląc się serdecznymi zdjęciami

Beckham podzieliła się archiwalnymi zdjęciami syna, gratulując mu 18. urodzin

Victoria Beckham, znana projektantka mody i była solistka Spice Girls, oraz David Beckham, zawodowy piłkarz, uważani są za jedną z najsilniejszych i najbardziej wpływowych współczesnych par. Najmłodszy spadkobierca małżonków skończył już 18 lat.

Popularna projektantka wzruszająco pogratulowała swojemu dziedzicowi dzieląc się z wyznawcami kilkoma jego rzadkimi archiwalnymi zdjęciami z dzieciństwa.

Beckham zamieściła kilka jego zdjęć zrobionych, gdy był jeszcze nastolatkiem, a także pokazujących chłopca podczas śpiewania, genialnie grającego na pianinie i gitarze.

Miliony osób pospieszyły ze szczerymi gratulacjami dla Cruza z okazji jego 18. urodzin, przyznając, jak bardzo przystojny stał się przez lata i jak bardzo są dumni z młodego człowieka.

Wybitna gwiazda podzieliła się. „Wszystkiego najlepszego Cruz! Wszyscy bardzo cię kochamy i jesteśmy dumni z tego, jakim niesamowitym młodym człowiekiem się stałeś! Jesteś dla nas ponad wszystko. Z 18. superstar”.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh