„Legendarny iluzjonista wtedy i teraz”: Tak teraz wygląda i żyje uznany iluzjonista David Copperfield

Oto „człowiek magii”, znany iluzjonista Copperfield po latach 🧐🤔

Poznaj jednego z najbardziej utalentowanych, znanych i odnoszących sukcesy iluzjonistów naszych czasów, Davida Copperfielda. Jakkolwiek zaskakujące może się to wydawać, wielki magik ma już 64 lata.

Mało komu, zarówno wśród dorosłych, jak i młodzieży, nie podobały się niesamowite sztuczki w wykonaniu tego wybitnego iluzjonisty. Jego genialne umiejętności i wielki talent sprawiły, że każdy zaniemówił.

Nawet profesjonalistom i wątpiącym trudno było rozwikłać tajemnice kryjące się za sztuczkami, które genialnie wykonywał. Według wiarygodnych źródeł, Copperfield zarobił około 4 miliardów dolarów w szczytowym okresie swojej kariery.

Copperfield jest również uważany za magika, który sprzedał najwięcej biletów, a jego nazwisko jest nawet wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa.

Chociaż nie występował już od stosunkowo długiego czasu, jego oszałamiające sztuczki, wielki talent i niesamowite umiejętności są nadal wysoko cenione przez wielu. Jednak większość sztuczek, które wykonał, została rozwiązana i zrozumiana później.

W międzyczasie legendarna gwiazda nie poniosła żadnych strat finansowych i wkrótce kupiła dom z różnymi drogimi antykami. Obecnie mieszka w Nowym Jorku z Chloe Gosselin i ich dzieckiem.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh