„Miłość jest ślepa”: Tak zareagował niewidomy mężczyzna, gdy po raz pierwszy zobaczył twarze swojej żony i syna podczas programu Rachael Ray

Emocjonalna reakcja tego niewidomego mężczyzny na widok swojej żony i syna po raz pierwszy

Warto wspomnieć, że jedna osoba na 8000 prawdopodobnie zostanie zdiagnozowana z chorobą Stargardta, która jest chorobą genetyczną wpływającą na oczy będąc spowodowaną nagromadzeniem materiału tłuszczowego w pobliżu siatkówki, która jest odpowiedzialna za dobry wzrok.

To poważne schorzenie powoduje ślepotę i dzisiejszy bohater o imieniu Jean, niestety, stał się jednym z tych, którzy na nie cierpią.

Jak przyznaje mężczyzna, powiedzenie „miłość jest ślepa” jest absolutnie prawdziwe, ponieważ nie wiedząc jak wygląda jego ukochana kobieta, od razu szaleńczo się w niej zakochał i ta drobna przeszkoda, jaką jest ślepota, nie przeszkodziła im w byciu nierozłącznymi.

Niedługo po ślubie piękna para doczekała się uroczego synka.

Kiedy Joy zobaczyła wizualizację eSight podczas oglądania programu Rachael Ray, natychmiast postanowiła napisać do Rachael i poprosić ją o zaproszenie do popularnego show.

Na szczęście jej marzenie się spełniło i Rachael zaprosiła przykładową parę. Nie trzeba mówić, że małżonkowie byli niezwykle podekscytowani przed pojawieniem się w programie.

W momencie, gdy Jean po raz pierwszy w życiu zobaczył twarz swojej ukochanej żony, widzowie zaniemówili.

Zobaczył też swojego małego synka i ta emocjonalna scena nie pozwoliła nikomu z obecnych pozostać obojętnym.

W chwili, gdy mężczyzna po raz pierwszy zobaczył swoją żonę, wyszeptał. „Och, ona jest ładna”.

Godny pochwały czyn Rachael Ray, która podarowała mężczyźnie to urządzenie wizualne kosztujące 15 000 dolarów, z pewnością nigdy nie zostanie zapomniany.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh