„Modelka plus-size przełamuje stereotypy”: amerykańska modelka plus-size Graham świętuje Walentynki w atrakcyjnym różowym gorsecie

Modelka Ashley Graham w odkrywczym różowym gorsecie w kształcie serca zdobyła serca

Do najbardziej znanych i odnoszących sukcesy modelek plus-size na świecie należy Ashley Graham, która przyciąga miliony swoim wyjątkowym i niestandardowym wyglądem aktywnie zachęcając innych do akceptacji siebie i wspierając body positivity.

Zawsze chętnie otwarcie wspiera otyłe kobiety przekonując je, że nie czują się przygnębione, niezaangażowane i nieatrakcyjne.

W Walentynki pulchna modelka wzięła udział w dość pikantnej sesji zdjęciowej bez bielizny, za to w odkrywczym różowym gorsecie w kształcie serca.

35-letnia amerykańska gwiazda z dumą pokazała swoje atrakcyjne ciało i wspaniałe kształty. Nikt nie mógł pozostać obojętny wobec takiej piękności.

Luksusowe srebrne kolczyki i delikatny beżowy manicure również zostały docenione przez jej fanów. Modelka związała włosy, uniosła głowę i spojrzała prosto w kamerę.

Dla przypomnienia, niestandardowa modelka pierwsze rozkosze macierzyństwa poczuła w 2020 roku, a na jej ciele wciąż widoczne są pewne rozstępy i inne zmiany.

Jak Wam się podobał wygląd modelki plus-size na prowokacyjnej sesji zdjęciowej?

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh