„Nasza rodzina nie mogłaby być szczęśliwsza!”: Oto ekskluzywne zdjęcia nowo narodzonej córki amerykańskiej modelki Chrissy Teigen

Teigen i John Legend po raz pierwszy pokazali twarz swojego noworodka

13 stycznia wybitna amerykańska modelka o norwesko-tajskich korzeniach urodziła absolutnie uroczą córkę. Tuż po porodzie modelka pospiesznie pokazała twarz swojego noworodka, który miał dość pulchne usta i ciemne włosy.

Mała córeczka została sfotografowana, gdy była zawinięta w kocyk i wyglądała uroczo podczas snu. Podczas kołysania dziecka, Chrissy powiedziała „Spójrz. Wyglądasz tu jak dziecko”.

Należy wspomnieć, że małżonkowie umawiali się przez cztery lata, zanim odbyli luksusową ceremonię ślubną nad jeziorem Como położonym we Włoszech. Wkrótce będą obchodzić 10. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.

Chrissy i Legend mają 5-letnią córkę o imieniu Luna i 4-letniego syna o imieniu Miles, którzy urodzili się z pomocą IVF.

Zanim jednak doświadczyli pierwszych rozkoszy rodzicielstwa, modelka, niestety, poroniła będąc w ciąży ze swoim pierwszym synem. Zachęca innych, by nigdy nie tracili nadziei będąc w trakcie powrotu do zdrowia.

2-4 dni po porodzie lub 10 dni po cesarskim cięciu wykonuje się bandażowanie, które powoduje szybki powrót do zdrowia poprzez wsparcie bioder i dolnej części pleców.

Tym, co dotyczy J. Legenda, podzielił się laureat Oscara i nagrody Grammy. „Moja żona i ja powitaliśmy dziś rano małe dziecko. Co za błogosławiony dzień. Chociaż nie wyspałem się zbytnio, czuję się naładowany energią po spędzeniu dużej ilości czasu z Chrissy w szpitalu”.

Pierwsza reakcja Luny i Milesa była serdeczna. „Ona tu jest! Esty Maxine Stevens – dom jest głośny, a nasza rodzina nie mogłaby być szczęśliwsza”.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh