„Nic na Ziemi nie może być porównane z miłością ojca”: Zdjęcia pokazujące Coopera niosącego plecak swojej małej dziewczynki wzruszyły fanów

Bezgraniczna miłość Coopera do 5-letniej córki to coś nie z tego świata

Historia miłości wybitnego aktora Bradly’ego Coopera i legendarnej rosyjskiej modelki Iriny Shayk zdecydowanie zasługuje na naszą szczególną uwagę. Najpierw hollywoodzka para trzymała swój romans w tajemnicy, potem urodziła im się córka Lea. Po tym czasie para rozstała się.

Jednak niedawno, kilka lat po rozstaniu i separacji, znów się zeszli i teraz planują kolejne dziecko. Żaden fan kultowej pary nie może pozostać obojętny na słodycz ich 5-letniej dziedziczki Lei.

Paparazzi często udaje się uchwycić małą dziewczynkę w towarzystwie mamy lub taty, albo obojga rodziców, ponieważ codziennie odbierają ją z przedszkola. Coraz więcej osób zaczęło wyraźnie zauważać, że Lea staje się kopią swojego taty.

Internauci nie przestają twierdzić, że Cooper jest oddanym, troskliwym i po prostu wzorowym ojcem, który wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, nieustannie poświęca uwagę swojej córce otaczając ją rodzicielską miłością, troską i czułością.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh