„Nie słuchała lekarzy i stała się najszczęśliwsza na świecie”: Mimo ostrzeżeń lekarzy, Hayek w wieku 41 lat urodziła dziecko

Oto jak po 15 latach zmieniła się córka Hayek, którą urodziła w wieku 41 lat

Istnieje powszechny stereotyp twierdzący, że kobieta może być albo ładna, albo inteligentna, jednak nie jest to do końca prawda. We wcześniej wspomniane wierzą mężczyźni, którzy boją się kobiety, która jest jednocześnie inteligentna i ładna, ponieważ trudno im się oprzeć.

Nie da się ukryć, że meksykańska aktorka Salma Hayek jest wyjątkową i bardzo wpływową kobietą, która przełamała ten stereotyp, tracąc z biegiem lat swój urok i przyćmiewając wszystkich wokół swoją inteligencją.

Sam okres ciąży i porodu

Należy zaznaczyć, że okres ciąży dla kobiety był najłatwiejszy, ponieważ oprócz złego samopoczucia istniało ryzyko, że urodzi „słoneczko” z dodatkowym chromosomem. Jednak na szczęście wszystko poszło dobrze.

Jej urocza dziedziczka otrzymała imię Valentina, co oznacza zdrowy i silny, a także Paloma – gołąb. Nagle poczuła pragnienie, by poczuć rozkosz z bycia matką córki. Tak właśnie wygląda i żyje teraz 15-letnia dziewczyna.

Zawsze jest modnie ubrana, a jej prawdziwą pasją jest uprawianie kokieterii w postaci biżuterii i uroczych bransoletek.

Valentina Paloma prowadzi skromny tryb życia i wcale nie jest rozpieszczonym dzieckiem. Z charakteru naprawdę przypomina swoją hojną i życzliwą matkę.

Wiadomo, że nastolatka już od najmłodszych lat interesowała się manicure. Salma, zamiast zabronić jej robienia paznokci, wypuściła własną linię lakierów do paznokci, aby wesprzeć swoją następczynię.

Dorosła dziewczyna płynnie mówi po angielsku, hiszpańsku i francusku, jest bardzo skromna i inteligentna. Aktywnie angażuje się w szkolny ruch na rzecz zwierząt i darzy je sympatią.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh