„Niewyobrażalne piękno”: Oto aktorka Naomie Harris, dobrze znana z roli Calypso w filmie „Piraci z Karaibów”

To jest to, jakie piękno ukrywało się za postacią Calypso w „Piratach z Karaibów”.

Od samej premiery wspaniałego filmu „Piraci z Karaibów” uwagę wszystkich przyciągnęła ta dzika i wyjątkowa piękność, która była boginią, ale udawała wróżbitkę. Rolę tę wspaniale zagrała aktorka Naomie Harris.

Wielu widzów bardzo zainteresowała ta intrygująca postać i wysoko oceniło realistyczną i genialną grę tej wybitnej gwiazdy filmowej.

Już w wieku 11 lat postawiła pierwszy krok w kinie. Wkrótce zdała sobie sprawę, że aktorstwo to jej powołanie i pospieszyła, aby wstąpić na uczelnię teatralną. Po udziale w filmie „28 dni później” zasłużenie zdobyła ogólną sławę i uznanie.

Obecnie urocza 43-letnia aktorka cieszy się życiem w pełni i wciąż aktywnie uczestniczy w filmach. Jeśli chodzi o jej życie prywatne, prawie nic nie jest znane. Jedyną rzeczą, którą wiemy, jest to, że nie ma dzieci.

Doceniane są nie tylko jej genialne umiejętności aktorskie i nieopisane piękno, ale także jej styl, który jest wzorem do naśladowania dla tysięcy osób. Nie da się zaprzeczyć, że teraz wygląda znacznie młodziej.

Aby zachować swoje piękno i być w dobrej formie i zdrowiu, regularnie ćwiczy i aktywnie angażuje się w modeling.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh