„Obok takiego gorąca nie sposób przejść obojętnie”: Nikt nie mógł pozostać obojętny wobec atrakcyjnego wyglądu jednej z najwyżej opłacanych modelek

Prowokacyjny wygląd Hadid w mokrej przezroczystej sukience bez bielizny wywołał poruszenie

Niedawno jedna z najwyżej opłacanych, pożądanych i najbardziej udanych modelek naszych czasów wprawiła wszystkich w zdumienie swoim zupełnie nowym prowokacyjnym wizerunkiem. Jej dość odważna sesja zdjęciowa szybko stała się przedmiotem gorących dyskusji.

Jednym z faktów, na który należy zwrócić uwagę w przypadku światowej klasy modelki jest to, że nie czuje się ona nieśmiała, aby zademonstrować swoje atrakcyjne i nieskazitelne ciało przed milionami swoich fanów. Czasami wybiera takie odważne sukienki, które podkreślają jej stonowane ciało.

Ultra krótka biała sukienka, którą wybrała supermodelka, doskonale podkreśliła jej wspaniałą figurę i dość wyraźnie było widać, że kultowa gwiazda nie założyła stanika.

Na jej twarzy znalazła się minimalna ilość kosmetyków, a Hadid uzupełniła swój pikantny look luksusową złotą biżuterią. Nikt na mediach społecznościowych nie mógł pozostać obojętny ciągle nazywając ją uosobieniem kobiecego piękna.

Jak oceniacie nowe prowokacyjne zdjęcia celebrytki?

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh