„Obsesja na punkcie różowego koloru”: Paparazzi przyłapali aktorkę Theron ubraną w żywy różowy płaszcz oversize z jej uroczą córką

Ostatni strój Charlize Theron w modnym różowym płaszczu zachwycił fanów

Przede wszystkim należy wspomnieć, że gwiazda „Głowy w chmurach” odeszła w dobrym nastroju. Theron, prowadząc głęboką rozmowę z Augustą, sprawiła, że chwilę przed nią uśmiechnęła się.

Ciekawy look wybitnej aktorki w różowym płaszczu oversize był w centrum uwagi wszystkich. Theron miała na sobie koszulkę z nadrukiem okładki albumu The Velvet Underground & Nico z 1967 roku. Była w czarnych rajstopach i białych trampkach.

Wielu wyraźnie zauważyło jej obsesję na punkcie różowego koloru sądząc po jej płaszczu, a także etui na telefon. Oto jak użytkownicy sieci komentowali wygląd uroczej gwiazdy filmowej.

„Bardzo podoba mi się sposób, w jaki Theron się ubiera”, „Wygląda na to, że wszystkie blondynki mają obsesję na punkcie różu”, „Jakie one obie są urocze!”.

Jej ostatnia wypowiedź, że język południowców zanika, nie pozostawiła nikogo obojętnym. To szybko wywołało krytykę i negatywne nastawienie do popularnej aktorki w sieci.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh