„Ojciec sześciu księżniczek”: Człowiek reinkarnacji pokazał swoje 6 uroczych córek zachwycając wszystkich

Oto sześć pięknych dziedziczek Eddiego Murphy’ego, gwiazdora „The Nutty Professor”

Wielu mocno trzyma się opinii, że legendarny aktor Eddie Murphy jest naprawdę człowiekiem reinkarnacji, który nie tylko potrafi genialnie zagrać kilka ról w jednym i tym samym filmie jednocześnie, ale także ujawnić i sportretować je w doskonały i godny pochwały sposób.

Należy zaznaczyć, że w świetnym filmie „The Nutty Professor” niesamowicie utalentowany aktor wystąpił w siedmiu zupełnie różnych rolach, a co dotyczy „Sztuczek Norbita”, ikoniczny człowiek sportretował trzy postacie.

Popularne komedie, w których wystąpił, pełne są kultowych i humorystycznych scen oraz niebanalnych kreacji.

Oprócz tego wszystkiego Murphy aktywnie zajmuje się podkładaniem głosów do kreskówek, w tym Osła ze Shreka, a także pisaniem scenariuszy, muzyki i występów scenicznych.

Co zaskakujące, godny pochwały artysta ma 10 dzieci, z czego 6 to urocze dziewczynki, o których dowiecie się poniżej.

Bria

Najstarsza dziedziczka Murphy’ego niedługo skończy 30 lat i wystąpiła w wielu filmach i programach telewizyjnych, z których najpopularniejszym jest „Tata”

Shane Audra

Co dotyczy Shane, to niedługo będzie ona obchodzić swoje 25 urodziny, a pierwsze kroki w kinie stawiała w wieku 12 lat. W międzyczasie dziewczyna wystąpiła w 3 filmach i tylko jeden z nich okazał się sukcesem.

Zola Ivy

Zola w grudniu skończyła 20 lat i jest aktywnie zaangażowana w sferę modelingu. Niektóre z jej zdjęć są drukowane na plakatach i popularnych magazynach.

Bella Zahra

Należy zauważyć, że Bella ma nadal 17 lat i jest ostatnią dziedziczką z pierwszego małżeństwa z N. Mitchell. Istotne jest, aby wspomnieć, że miała tylko trzy lata, kiedy jej rodzice, niestety, rozwiedli się.

Angel Iris

Oto córka Eddiego z piosenkarki M. Brown, z którą wybitny aktor miał kiedyś romans. Początkowo stanowczo odmawiał uznania swojej dziedziczki, natomiast test DNA szybko to wyjaśnił.

Izzy Una

Jeśli chodzi o najmłodszą córkę utalentowanego gwiazdora filmowego, to ma ona jeszcze trzy lata i jest z modelki P. Butcher, z którą jest w związku już od siedmiu lat.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh