„Osoba, która przeżyła raka na czerwonym dywanie”: Wspaniały wygląd Fran Drescher na rozdaniu nagród Grammy zasługuje na szczególną uwagę

Gwiazda „The Nanny” zwróciła uwagę wszystkich w swoim wspaniałym jumpsuit w kolorze miodu

W niedzielny wieczór w Los Angeles odbyła się 65. ceremonia wręczenia nagród Grammy, a na czerwonym dywanie w Crypto.com Arena zgromadziły się światowej klasy aktorki, wykonawcy, gospodarze telewizyjni, a także ikoniczni przedstawiciele branży modowej.

Wszyscy oni uczestniczyli w ceremonii z okazji największego muzycznego święta roku, ale uwagę absolutnie wszystkich przykuła aktorka Fran Drescher. Kultowa 65-letnia gwiazda filmowa znana z „Niani” zachwyciła wszystkich swoich fanów.

Jej bogaty kombinezon w kolorze miodu z długimi rękawami i atrakcyjnym dekoltem był pokryty luksusowymi dżetami. Wybitna aktorka uzupełniła swój wspaniały wygląd o stylowe sandały z brązowej matowej skóry i pasującą błyszczącą kopertówkę.

Jej luksusowe masywne kolczyki i delikatny makijaż z głównym naciskiem na powieki i policzki zdecydowanie nie pozostały niezauważone. Była nominowana do Emmy i Złotego Globu oraz chwalona za genialną rolę w „Babysitter”.

Jakkolwiek zaskakujące mogłoby się to wydawać, znana aktorka zmagała się z rakiem i wciąż korzysta z opieki medycznej.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh