„Przemiana Toma Cruise’a z lat 80-tych”: Sposób, w jaki Tom Cruise postarzał się zmieniając się nie do poznania, zaskoczył wszystkich

Tom Cruise, który zauważalnie się postarzał, był trudny do rozpoznania w oczach swoich fanów

Kiedy spojrzymy na ostatnie zdjęcia paparazzi przedstawiające absolutnego laureata Oscara i ogólnie rozpoznawalnego aktora Toma Cruise’a, bez wątpienia pozostaniemy bez wyrazu, ponieważ legendarny mężczyzna znacznie postarzał się w ciągu ostatnich kilku lat.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Tom Cruise 💚 (@tom.cruiese)

Wielki aktor wziął udział w 95th Annual Oscar Nominees Dinner prezentując film „Top Gun: Maverick”, który otrzymał już kilka nominacji, w tym za najlepszy film. Impreza odbyła się w Los Angeles w hotelu The Beverly Hilton.

Legenda światowego kina wystąpiła w klasycznym niebieskim trzyczęściowym garniturze, zakurzonym różowym krawacie i czarnych butach. Wybitny aktor delikatnie uśmiechał się do wszystkich obecnych. Ponieważ mężczyzna wciąż wyglądał dobrze i dość atrakcyjnie, często nazywano go „wampirem”.

Ostatnie zdjęcia paparazzi pokazały jednak zupełne przeciwieństwo. Cruise wyraźnie się zmienił, a niektóre zmiany związane z wiekiem były już widoczne gołym okiem.

Jakie filmy oglądaliście z udziałem tego wybitnego aktora?

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh