Słodki romans rozwinął się między dwoma sąsiadującymi ze sobą szczeniakami

Urocza miłość między dwoma szczeniakami kochającymi obok siebie

Nikt nie chciał zakochać się w chłopaku obok, ale kiedy golden retriever o imieniu Lily i jej sąsiad o imieniu Spencer zostali sobie przedstawieni, rozwinął się między nimi romans. Lily przeprowadziła się do nowego domu ze swoim właścicielem.

A Spencer był jednym z gości, którzy do nich uczęszczali. Mimo, że podwórka tych dwóch psów były oddzielone od siebie drewnianym płotem od razu się zaprzyjaźniły. Wcześniej nie mieliśmy sąsiedniego psa i Lily była zdumiona, że codziennie widzi innego psa.

Spencer próbował zrobić jakieś kroki w kierunku Lily, a jej właściciele uznali to za początek znajomości. Amber powiedziała, że Lily może podejść do niego i się przytulić. Amber powiedziała również, że pierwszą rzeczą po wyjściu na zewnątrz dla Lily jest podskoczenie do ogrodzenia, aby zobaczyć, czy Spencer jest na zewnątrz.

Jeśli go nie było, to ona spokojnie czeka obok bramy. Lily tak samo zareagowała na Spencera, a on nawet zaplanował coś, by ją przyciągnąć. Te dwa psy stają się nadmiernie szczęśliwe z powodu uroczego czasu spędzonego razem. Szczęśliwie właściciele Lily nie mają nic przeciwko temu, że jej kochanek często ją zatrzymuje.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh