„Taka bardzo podobna do swojej matki!”. Jennifer Lopez opublikowała zdjęcie ze swoją matką, prezentując ich podobieństwo.

Jest oczywiste, skąd bierze się jej piękno 🤗😍

Jennifer Lopez to olśniewająca gwiazda, która przyciąga wszystkich wokół swoim pięknem i charyzmą. Twierdzi, że odziedziczyła te dobre cechy po swojej matce i nawet w wieku 52 lat wciąż przyciąga uwagę swoim wyglądem.

76-letnia Guadalupe wygląda młodziej niż jej rzeczywisty wiek. Jest tak atrakcyjna, inteligentna i elegancka, że nikt nie dałby jej więcej niż 50 lat. Jennifer wielokrotnie wspominała o swojej matce, wyrażając jej wdzięczność za to, co ma teraz.

Ta piękna kobieta aktywnie uczestniczy w tańcach z córką, regularnie chodzi na siłownię, przestrzega surowej diety, je tylko zdrowe jedzenie i jednocześnie opiekuje się swoimi wnukami.

Mimo że wielu krytyków twierdzi, że Jennifer wygląda młodziej dzięki licznym operacjom plastycznym, sama gwiazda zaprzecza takim plotkom, mówiąc, że wszystko w jej wyglądzie jest naturalne. Nawet dzieli się codziennymi zdjęciami bez makijażu, aby udowodnić, że jej piękno jest naturalne.

Ale w rzeczywistości mają silne podobieństwo.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh