Urocze dzieci Freda z „Riverdale”: Tak zmieniły się dzieci zmarłego wybitnego aktora Luke’a Perry’ego

Oto urocze dorosłe dzieci gwiazdy „Beverly Hills, 90210” Luke’a Perry’ego

Niesamowicie utalentowany, odnoszący sukcesy i wybitny aktor L. Perry został dobrze zapamiętany dzięki rolom w takich serialach jak „Beverly Hills, 90210” i „Riverdale”. Oprócz swojej mżawki kariery aktorskiej, wielki człowiek był również oddanym ojcem i miał 2 dzieci.

Urocze dzieci Perry’ego Luke’a – Sophie i Jack – są już dorosłe i teraz prowadzą swoje życie osobno. Mimo to nie lubią dzielić się z mediami szczegółami dotyczącymi ich życia osobistego.

Należy zauważyć, że jego następca Jack jest bardziej popularny niż jego siostra będąc utalentowanym wrestlerem. Decydując się nie podążać śladami kariery ojca, ma on już 25 lat i jest bardzo wdzięczny swojemu zmarłemu ojcu i matce za wszystko, co dla niego zrobili.

Wkrótce po ukończeniu uniwersytetu i uczęszczaniu do szkoły filmowej, Jack został profesjonalnym zapaśnikiem. Jak sam przyznał, nie chciał stać się sławny będąc pod parasolem swojego legendarnego ojca. Zamiast tego Jack zamierzał zbudować własną karierę.

Następca wielkiego aktora wspomina, że największą radą Perry’ego nie było coś o wyborze zawodu, ale relacje między ludźmi.

Co dotyczy Sophie, która obecnie jest studentką, niewiele wiadomo o dorosłej dziedziczce gwiazdy filmowej, ponieważ dzieli się ona swoimi zdjęciami rzadko odmawiając szczegółów dotyczących jej życia osobistego. Odejście ojca doprowadziło ją do długotrwałej depresji.

Czy oglądaliście seriale „Beverly Hills, 90210” i „Riverdale”? Czy byliście fanami tego aktora?

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh