„W odważnym topie i spodniach kowbojskich”: Genialne występy i olśniewający wygląd Shakiry zasługują na szczególną uwagę

Shakira zrobiła wrażenie swoją śmiałą kreacją podczas występu w słynnym programie.

Oto nasza ukochana Shakira, utalentowana piosenkarka pochodząca z Kolumbii, która zdobyła ogólne uznanie. Nic dziwnego, że życie prywatne tej wybitnej artystki zawsze jest w centrum zainteresowania.

Jej wspaniała praca „Music Sessions #53” była poświęcona jej byłemu mężowi i wyraźnie wyrażała szczere emocje i prawdziwe uczucia tej genialnej wokalistki. Gwiazda udowodniła, że nie zamierza się poddawać i rozpoczyna się nowy rozdział.

Ta celebrytka światowego formatu była gościem programu „The Tonight Show” z Jimmy’m Fallonem, gdzie pojawiła się w dość odważnej, ale modnej kreacji. Miała na sobie kowbojskie spodnie i odważny top, który odsłaniał niektóre intymne części jej oszałamiającego ciała.

Warto wspomnieć, że ta kreacja odniosła prawdziwy sukces i otrzymała wiele komplementów. Stała się ikoniczna, a utalentowana wykonawczyni została umieszczona w Księdze Rekordów Guinnessa, podobnie jak ta piosenka, która zdobyła 14 rekordów światowych jednocześnie.

Co sądzisz o stroju Shakiry podczas tego występu?

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh