„W sukience bez pleców z ultra głębokim dekoltem”: Wspaniały wygląd Paris Hilton w odkrywczej sukience Celine zasługuje na szczególną uwagę

Wszystkie oczy były zwrócone na Hilton, która po raz pierwszy po urodzeniu dziecka pojawiła się w gorącej sukience Celine

Hilton i C. Reum stali się gośćmi 65. ceremonii rozdania nagród Grammy, która odbyła się w Los Angeles. W tym miejscu należy wspomnieć, że było to jej pierwsze publiczne pojawienie się wraz ze swoim wybrankiem po porodzie.

Urocza celebrytka zwróciła uwagę wszystkich na czerwonym dywanie swoją dość odkrywczą, błyszczącą suknią Celine z ultra głębokim dekoltem. Swój wspaniały look uzupełniła luksusowymi kolczykami, eleganckimi czarnymi czółenkami i lakoniczną kopertówką.

Co dotyczy Reuma, wybrał on klasyczny garnitur ze smokingiem, granatową koszulą i kokardą. Niedawno Hilton wzruszająco pogratulowała w mediach społecznościowych swojemu mężowi, który obchodził 42. urodziny.

Przypomnijmy, że podziwiający się małżonkowie w styczniu po raz pierwszy poczuli rozkosze rodzicielstwa z pomocą matki zastępczej. Mimo to, wciąż nie ujawnili imienia swojego następcy.

Należy wspomnieć, że para ogłosiła swój związek w styczniu 2021 roku, a Reum, dopiero po miesiącu, oświadczył się swojej ukochanej. W listopadzie odbył się ich ślub, a teraz małżonkowie są rodzicami uroczego, małego dziecka.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh