„W sukni Gucci z głębokim dekoltem i śmiałym dekoltem”: Nikt nie mógł przestać podziwiać Lopez, która pojawiła się w luksusowej sukni Gucci

Oczy wszystkich zwrócone były na Lopez, która wystąpiła w gorsetowym body z głębokim dekoltem

Wybitna i ogólnie uznana piosenkarka i aktorka 53-letnia Lopez pojawiła się na głównym wydarzeniu muzycznym roku, które odbyło się w Kalifornii, a wiele hollywoodzkich gwiazd gościło w Crypto.com Arena na 65. rozdaniu nagród Grammy.

Dziesiątki kamer były skierowane na mind-blowing look Lopez na scenie, która przybyła, aby wręczyć Harry’emu Stylesowi nagrodę Bes Pop Vocal Album.

Celerity była w luksusowej sukni Gucci z dekoltem plunging, odważnym dekoltem i delikatnymi falbankami na spódnicy. Jej gorsetowe body i przezroczysty dół ozdobiony mieniącymi się dżetami dodały kultowej piosenkarce jeszcze więcej uroku.

Swój glamour look uzupełniła wspaniałymi szpilkami i elegancką skórzaną kopertówką.

Wśród biżuterii znalazły się trzy luksusowe naszyjniki Bvlgari w kształcie węża ozdobione diamentami oraz kilka masywnych pierścionków, w tym zielony pierścionek z diamentem podarowany przez męża w dniu ich zaręczyn.

Należy zaznaczyć, że piosenka „Just Like That” genialnie wykonana przez B. Wrighta otrzymała tytuł „piosenki roku”. Natomiast wybitna wokalistka T. Swift została laureatką nagrody za najlepszy teledysk.

Co dotyczy Adele, została ona zasłużoną laureatką nagrody Best Pop Solo Performance za kompozycję „Easy On Me”.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh