„Wciąż mam motyle”: Legendarna para Statham i Huntington po raz kolejny sprawiła, że wszyscy uwierzyli w niekończącą się miłość

Tak wyglądają Statham i Huntington-Whiteley, gdy nikt ich nie widzi

Jedną z najsilniejszych, najpiękniejszych i najbardziej wpływowych par dzisiejszych czasów jest zdecydowanie kultowa supermodelka Rosie Huntington-Whiteley i wybitna gwiazda filmowa Jason Statham.

Jakkolwiek zaskakujące może się to wydawać, ich związek trwa już 13 lat i pomimo wszystkich plotek i konfliktów wokół, para nadal pozostawała nierozłączna.

Co ciekawe, dopiero po urodzeniu syna o imieniu Jack w 2017 roku, Jason oświadczył się uroczej modelce. Drugi syn urodził im się w 2022 roku, natomiast nic nie wiadomo na temat ich planów ślubnych.

Tymczasem wygląda na to, że tak naprawdę nie potrzebują żadnej pieczątki w paszporcie, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, aby byli razem przez wiele lat.

Podczas Londyńskiego Tygodnia Mody zostali potajemnie sfotografowani i zauważeni podczas całowania, przytulania i czułych interakcji. Ich miłość wydaje się być coraz silniejsza z biegiem lat.

Trudno pozostać obojętnym wobec tej pięknej pary, która sprawia, że miliony wierzą w prawdziwą i bezwarunkową miłość.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh