„Wspieram wszystko, co robią moje dzieci”: Tak zmieniły się dzieci jednego z największych aktorów naszych czasów Seana Penna

Tak teraz żyją dzieci Seana Penna, które wyglądają niesamowicie podobnie do swojego ojca

Nie da się ukryć, że S. Penn należy do największych, najbardziej utalentowanych i legendarnych aktorów hollywoodzkich naszych czasów, który jest dobrze pamiętany za „Jestem Sam”, „Lukrecja Pizza”, „Mystic River” stając się sławnym dzięki swojemu wielkiemu talentowi i charyzmie.

Znany aktor jest uważany za prawdziwego kobieciarza i był w związkach z najpiękniejszymi i najbardziej atrakcyjnymi kobietami, wśród których była producentka, reżyserka, aktorka i modelka Robin Wright, która dała mu dwoje uroczych dzieci.

Teraz przyjrzyjcie się spadkobiercom wybitnego aktora i oto jak zmieniły się one na przestrzeni lat.

Gwiazda „Bad Boys” poślubiła Robin Wright w 1996 roku, ale miała już dzieci od 1991 roku, kiedy to para została rodzicami Dylana. Co dotyczy Hoppera, urodził się on w 1993 roku. Jednak, niestety, małżonkowie rozwiedli się w 2010 roku.

Mądrze, aktor „Easy Times” i jego była żona postanowili odłożyć na bok wszystkie nieporozumienia i konflikty rodzinne dla dobra swoich dzieci.

„Na tym etapie osobno budujemy relacje z naszymi dziećmi i wydaje się, że tak jest lepiej, bo one same podejmują decyzje”.

Uważa się, że są wzorowymi rodzicami, którzy troszczą się o przyszłość swoich spadkobierców, priorytetowo spędzając z nimi czas.

„To niesamowici ludzie. Są nie tylko aktorami, ale także modelami, chociaż ta branża nie przeszkadza mi zbytnio, wydaje się, że sprawia im to przyjemność. Zakładam wszystko, co robią moje dzieci, aby były szczęśliwe i zdrowe, kropka”.

Dylan Francis Penn

Małżonkowie doświadczyli pierwszych rozkoszy rodzicielstwa wraz z narodzinami Dylan, ich córki. Genialnie zagrała w filmie „Skazany” biorąc udział w kręceniu filmów także o Elvisie i Nixonie. Na swoim koncie ma również współpracę z Elle i GQ.

Dylan ma obecnie 31 lat i brała nawet udział w rozdaniu nagród Emmy.

Hopper Jack Penn

Hopper znakomicie zagrał w tak wspaniałych filmach jak „Ostatnie oblicze”, „Między światami” i „War Machine” u boku Nicholasa Cage’a. Pracował nawet u boku swojego rodzeństwa w „Fałszerzu” wyreżyserowanym przez jego godnego pochwały ojca.

Wielu zauważyło, że Hopper stał się dokładną kopią swojego ojca, po którym odziedziczył wspaniałe oczy i kształt nosa.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh