„Wszyscy są bez słów!”: Tak wygląda 70-letnia Madonna bez filtrów i retuszu.

Nie uwierzysz własnym oczom, gdy zobaczysz, jak Madonna wygląda naprawdę w życiu 😲🧐

Jak widać, Madonna nadal desperacko dąży do utrzymania tego samego pięknego i atrakcyjnego wyglądu, jaki kiedyś miała. Dla tego celu robi wszystko, co możliwe, włączając operacje, zabiegi upiększające, a także retuszowanie i stosowanie filtrów.

Wielu zauważyło, że jest ona obsesyjnie związana ze swoim wyglądem, a jej życiowym celem wydaje się być wieczna młodość i piękno. Nie zastanawia się dwukrotnie przed pokazaniem się w śmiałych i kontrowersyjnych strojach, mini spódniczkach, a nawet w wyzywającej bieliźnie.

Choć bardzo stara się utrzymać ten „idealny” wizerunek, jej wiek i tak się objawia. Na paparazzi zdjęciach bez retuszu widać jej prawdziwe oblicze z zmarszczkami i innymi niedoskonałościami.

Ostatnio złapano ją podczas przybywania na imprezę poświęconą jej własnej książce, a paparazzi nie przegapili „odpowiedniego” momentu.

Jej pikantny gorset, siateczkowe rajstopy i czarny blezer przyciągnęły uwagę wszystkich obecnych tam osób. Wielu zauważyło, że ma obwisłą skórę i głębokie zmarszczki. Stało się całkiem jasne, że jej wygląd w prawdziwym życiu różnił się znacznie od tego na Instagramie.

Wielu ironicznie stwierdziło, że bardzo się stara, aby pozostać młodą. „Babcia, która odmawia starzenia się!”, „Ile spałem?”, „Nie mogę uwierzyć własnym oczom. Czy to ta sama kobieta?”, „Social media kontra rzeczywistość”.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh