„Wszystkie sekrety jej urody odkryte”: Meksykańska aktorka Hayek podzieliła się wszystkimi sekretami swojej „ponadczasowej” urody

Oto wszystkie sekrety Salmy Hayek, które pomagają jej zachować piękno i młodość 😍

Choć dla wielu może się to wydawać zaskakujące, meksykańska aktorka skończyła już 56 lat. Oczywiście trudno w to uwierzyć, ponieważ utalentowana i odnosząca sukcesy gwiazda filmowa wciąż podbija miliony serc swoją „ponadczasową” urodą i nieziemskim urokiem.

Cała sprawa polega na tym, że kultowa kobieta ma pewne sekrety urody, które na co dzień pomagają jej zachować urok i młodość. Nikt nie zaprzeczy, że wygląda co najmniej 20 lat młodziej. Oto niektóre z nich, które mogą być przydatne również dla Ciebie.

Jedną z rzeczy, która stała się nieodłączną częścią jej podstawowej diety, jest bulion kostny z cydrem, który spożywa każdego ranka. Ponadto wiele witamin i minerałów znacząco przyczynia się do utrzymania jej urody i jest dobre dla jej włosów, paznokci i skóry.

Co więcej, legendarna meksykańska aktorka często spożywa świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw, które zawierają mniej cukru i nie zawierają konserwantów w przeciwieństwie do tych z supermarketów.

Aby jej włosy były lśniące, bujne i wspaniałe, Salma często spryskuje je solą morską, a także regularnie przygotowuje maseczki na włosy i skórę głowy przy pomocy żółtek jaj, olejków, awokado i innych produktów.

Jeśli chodzi o rzęsy i brwi, często nakłada na nie olejek sapta, aby urosły i stały się znacznie grubsze.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh