«Wszystkie serca dziewcząt teraz należą do niego!»: Oto spadkobierca Eastwooda, wobec którego nikt nie pozostaje obojętny

Tak wygląda nieślubny syn Eastwooda, który dorósł jako uwodziciel 🥹😍

Jeden z najbardziej legendarnych aktorów, który zagrał wiele ważnych ról w przemyśle westernowym, to C. Eastwood, którego sława nie znała granic. Zawsze otaczały go tysiące kobiet, które po prostu marzyły o zdobyciu jego serca.

Ten wybitny aktor był dwukrotnie żonaty, ale liczne romanse, które miał podczas swoich dwóch małżeństw, nie są tajemnicą dla nikogo. Jedna z kobiet, z którą zdradził swoją żonę, urodziła syna, którego później zaakceptował.

Początkowo wątpił, czy Scott jest jego dzieckiem, ale gdy chłopak skończył 16 lat i spotkał się ze swoim ojcem, legendarne aktor wiedział na pewno, że to na pewno jego dziedzic. Wyglądał dokładnie tak samo jak jego ojciec we młodości.

Ich podobieństwo było tak uderzające, że nawet test DNA nie był w ogóle potrzebny. Ojciec i syn zbudowali bliską relację. Chłopak postanowił pójść w ślady swojego taty i stał się już popularną gwiazdą filmową.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh