„Z odrostami siwych włosów w miejskim szalonym stylu”: To, jak Helena Bonham wygląda dziś w miejskim, szalonym stylu, zwróciło uwagę fanów

Łamiąc wszelkie modowe zasady i trendy, Helena Bonham jest dumna ze swojego własnego stylu

Wkrótce po wygraniu konkursu poetyckiego w wieku 11 lat, przyszła ikoniczna aktorka po raz pierwszy zagrała w sławę i popularność. Oprócz wielkiego talentu do poezji, zawsze miała pielęgnowane marzenie o zostaniu znaną aktorką.

W osiągnięciu sukcesu w kinie i zostaniu popularną gwiazdą filmową bardzo pomógł jej były mąż Bonham, wybitny reżyser Tim Burton.

Tim genialnie wyreżyserował ją w siedmiu swoich obrazach, a szczególnie „Sweeney Todd, Demoniczny golibroda z Fleet Street”, gdzie portretowała Johnny’ego Deppa, przyniósł jej powszechną sławę i niesamowite wyżyny kariery. Szybko zaczęła zarabiać duże pieniądze.

W przeciwieństwie do wielu popularnych gwiazd filmowych, które zawsze starały się odpowiadać standardom urody naszych czasów, Helena wypracowała swój własny, indywidualny styl, lekceważąc wszelkie modowe zasady i tendencje.

Niedawno paparazzi zauważyli wybitną aktorkę idącą ulicą ubraną w dość dziwny i niezwykły sposób. Z siwymi odrostami włosów, ubraniami w miejskim stylu i okularami nie pozwalała nikomu milczeć.

Bonham ubrana była w wełnianą kurtkę i dopasowany szalik, spódnicę maxi i czarną bluzkę oraz legginsy i trampki.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh