„Zagubiony w przestrzeni i nie rozpoznaje swojej rodziny”: Tak wygląda teraz jeden z najbardziej znanych aktorów Hollywood, u którego zdiagnozowano demencję

Zdobywca Oscara aktor Jack Nicholson z demencją przestał rozpoznawać swoich bliskich 😳😢

Nie da się ukryć, że laureat Oscara i jeden z najbardziej utalentowanych, zręcznych i ogólnie rozpoznawalnych aktorów Hollywood ma ogromną liczbę fanów na całym świecie, którzy uwielbiają go za indywidualność, profesjonalizm i genialne umiejętności aktorskie.

Możecie wierzyć lub nie, ale wybitny gwiazdor filmowy ma już 85 lat, a największy sekret, jaki Jack Nicholson i jego dzieci trzymali przez cały ten czas, został niedawno ujawniony.

Okazało się, że u wielkiego aktora zdiagnozowano demencję, która szybko rozprzestrzeniła się po całym jego ciele i teraz niestety nic już nie może zrobić.

Według jego potomstwa, stan zdrowia Nicholsona pozostawia wiele do życzenia. Żyje odizolowany od wszystkich innych i nie ma pojęcia, co się właściwie dzieje. Jest zagubiony w przestrzeni i czasie, a nawet przestał rozpoznawać swoich bliskich.

Mimo tego wszystkiego jego dzieci stanowczo odmawiają opuszczenia go, ciągle będąc u jego boku. Wielu porównywało go z bezradnym i niedoświadczonym dzieckiem, a po znanym aktorze nie pozostał żaden ślad.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh