„Zajadanie stresu i obsesja na punkcie burgerów”: Piosenkarka Lana Del Rey radykalnie zmieniła się zyskując nadwagę dzięki konsumpcji fast-foodów

Lana Del Rey znacznie przytyła i trudno ją rozpoznać na ostatnich ujęciach paparazzi

Radykalne zmiany, jakie przeszła ostatnio popularna piosenkarka Lana Del Rey sprawiły, że w oczach swoich fanów i opinii publicznej wygląda nie do poznania. W ciągu ostatnich trzech lat miała problemy z nadwagą cierpiąc na długotrwałą depresję.

Jakkolwiek zaskakujące mogłoby się to wydawać, waga wybitnej wykonawczyni sięga niebawem 200 funtów, fakt ten nie pozwolił jej fanom pozostać obojętnym. Legginsy, które miała na sobie wyraźnie podkreślały jej pulchną sylwetkę i te dodatkowe kilogramy.

W szczytowym okresie swojej kariery często była nazywana nimfą ważącą 130 funtów i stosującą dietę wegetariańską. Jednak stres i długotrwała depresja, z którą zmagała się po rozstaniu z chłopakiem, odbiły się zarówno na jej zdrowiu, jak i wyglądzie.

Jak przyznaje piosenkarka, przepada za jedzeniem ziemniaków i makaronów, a przez jej zły stan psychiczny jedzenie przerodziło się w pewnego rodzaju obsesję.

Stresowała się jedzeniem mając obsesję na punkcie burgerów i innych rodzajów fast foodów po zerwaniu z Claytonem Johnsonem w zeszłym roku.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh