Niezrównana pasja buldoga: Niezłomna miłość Chowdera do skateboardingu

Słodki szczeniak, który znalazł swoje ukochane hobby 🤗🥰

Ten buldog o imieniu Chowder jest jedyny w swoim rodzaju na świecie. Jego najukochańszą rzeczą na świecie jest jego skateboard, nie smaczne jedzenie ani głaskanie brzucha.

Jego miłość do skateboardingu zaczęła się na plaży, gdzie wskoczył na deseczkę do skimboardingu, która nie była dla niego przeznaczona. Natychmiast się w niej odnalazł, a jego właściciele z zaskoczeniem obserwowali, jak ich buldog surfuje na falach przy brzegu.

Po tej sytuacji właściciele Chowdera zastanawiali się, czy równie bardzo polubi skateboard jak deseczkę do skimboardingu. I kupili dla niego skateboard.

Kiedy zobaczył swój skateboard, od razu się w nim zakochał. Szybko wskoczył na deskę i zaczął jeździć po podwórku.

Gdy jego właściciele zaoferowali pomoc, Chowder odmówił i chciał robić wszystko sam. To był jego skateboard i nie chciał korzystać z niczyjej pomocy.

Jego ludzie obserwowali, jak zmagając się z deską, zrozumieli, że nie jest ona odpowiednia dla tak dużego buldoga.

Po tym zdarzeniu zdecydowali się kupić mu zupełnie nowy skateboard, który byłby odpowiedni dla Chowdera.

Zamieszczony film pokazuje jego podekscytowanie nowym prezentem. Szybko wskoczył na deskę i używał jej z ogromną radością.

W kolejnym roku Chowder trenował na swoim ukochanym skateboardzie. Jego ruchy i prędkość pokazują, jak dobry był na desce.

Dla jego właścicieli było trudne odebrać mu skateboard, ponieważ on nie chciał go puścić.

Chowder to nietypowy buldog, który jest przeszczęśliwy, że znalazł swoje ukochane hobby. Uwielbia jeździć na skateboardzie bardziej niż cokolwiek innego.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh