Pojawiając się w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach, szalony kot nigdy nie traci okazji, by pozostać niezauważonym

Jak pojawia się w tak nieprawdopodobnych miejscach, pozostaje nieznany

Poznaj Lucky, zabawnego kota, który gra w chowanego ze swoim właścicielem, nie spodziewając się, że to bawi tylko jego, ponieważ właściciel martwi się o niego, gdy znika w jednej chwili.

Lucky ma konto na Instagramie z setkami zwolenników, którzy lubią oglądać fantastyczne zdjęcia z jego codziennego życia.

Kotek ma wiele zainteresowań, ale zabawa w chowanego jest jego ulubioną. Lubi ukrywać się we wszystkim, z których niektóre wydają się dziwne dla jego właściciela.

Denise, jego ukochany człowiek, gubi go od czasu do czasu i znajduje w niemożliwych miejscach. To bawi kota i zaczyna znajdować coraz dziwniejsze miejsca do ukrycia. Nawet, pewnego dnia ukrył się w wazonie, a Denise szukała go godzinami, aż wyskoczył z niego.

Lucky był pupilem przyjaciela Denise, ale niestety zmarł po wypadku samochodowym i Denise przyniósł kota do domu, aby się nim opiekować i jako pomnik dla swojego przyjaciela.

Kotek jest szczęśliwy, że ma tak kochającego i troskliwego właściciela, który wypełnia lukę po poprzednim właścicielu.

Lucky jest wspaniałym zwierzakiem, który zawsze zapewnia swojemu człowiekowi radość i zabawę. Nikt nie może czuć się smutny obok tego kota, ponieważ rozsiewa on wokół siebie radość i szczęście.

Jest bardzo przyjazny i towarzyski. Tworzenie nowych towarzyszy z innymi to jego ulubione zajęcie.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh