Sweety nie mogła przestać przytulać mężczyzny, który uwolnił ją z piekła

Była mu bardzo wdzięczna za jego dobroć!

Kiedy Michael Chour zobaczył te biedne stworzenia w rzeźni, jego serce było złamane. Kły były przerażone i zdezorientowane, gdy do nich podszedł, ponieważ myślały o najgorszym.

Kiedy Sound of Animals zostało poinformowane o 17 bezbronnych psach, których życie było zagrożone, pospieszyli na miejsce, aby je uratować. Sweety była wśród nich.

Najpierw przerażone psy zostały wysłane do weterynarza na badania kontrolne, a następnie przewiezione do schroniska. Sweety była bardziej przestraszona niż inne i od razu zwróciła na siebie uwagę Michaela.

Mężczyzna wykazał się życzliwym podejściem do słodziaka, a ona wyraziła swoją wdzięczność, mocno przytulając swojego ratownika.

Michael chciał sprawić, by psinka zmieniła swoje zachowanie i zaufała mu, i udało mu się to. Sweety nie chciała wyrwać się z ramion mężczyzny, ponieważ czuła się tam bezpiecznie.

Następnie Michael zaczął szukać domów na zawsze dla uratowanych psów, podczas gdy Sweety pozostała u jego boku, ponieważ byli ze sobą silnie związani.

Chociaż wszystkie psy były miłe i urocze, Sweety była bardziej niż inne, a adopcja jej była najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjął.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh