Ten uroczy corgi jest popularny ze względu na swój słodki uśmiech, który rozsiewa radość i szczęście dookoła

Ludzie nie mogą się nacieszyć tym miłym uśmiechem

Wally, siedmioletnia niesamowita corgi, jest gwiazdą Instagrama z 94,2 tys. obserwujących ze względu na jej zabawny uśmiech i uroczy wygląd. Wszyscy, zarówno w mediach społecznościowych, jak i w prawdziwym życiu, są nią zainteresowani i lubią oglądać jej fantastyczne zdjęcia.

Jej ukochany właściciel Marc twierdzi, że Wally jest ulubienicą wszystkich i kiedy jest obecna, nikt nie może być smutny.

Wydaje się, że Wally rozumie, że jest gwiazdą i przyjmuje ciekawe pozy, jakby była prawdziwą modelką. Uwielbia być w centrum uwagi i otrzymywać miłe komentarze od innych ludzi.

Ze względu na swoją dużą popularność na Instagramie, Wally otrzymuje wiele zaproszeń od wielu firm, aby pokazać swoją osobowość lub reprezentować markę.

Jej właściciel nigdy nie spodziewał się, że stanie się tak sławna. Kiedy zaczął publikować jej zdjęcia na swoim koncie na Instagramie, wiele osób zaczęło się nią interesować i każdego dnia chcieli oglądać coraz więcej jej zdjęć. W końcu otworzyli własne konto psa i po krótkim czasie zebrała ogromną liczbę obserwujących.

Właściciele są bardzo dumni ze swojego uroczego psa i oprócz opieki nad nim, wspierają również schroniska dla zwierząt, dając im jedzenie i wiele niezbędnych przedmiotów.

Kiedy spacerują razem, wiele osób zatrzymuje się i pyta ich o jej rasę lub po prostu głaszcze ją po głowie. Posiadanie tak uroczego psa jest naprawdę przyjemne dla właścicieli, ponieważ nigdy się z nim nie nudzą.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh