Uśmiechnięty szczeniak celujący, który wywołuje zaraźliwy efekt

Szczęśliwy pies, który zdobył miłość wielu osób 🐶😀

Słodkie szczenię o imieniu Zira to hybryda Corgi-Aussie. Właściciel Ziry udostępnił wideo swojego psa w internecie i od razu stało się ono znane. Właściciel był zaskoczony wpływem, jaki Zira miała na życie wielu osób.

Jej wpis ze zdjęciami Ziry zdobył prawie 545 tysięcy polubień i 144 tysiące retweetów. Zdjęcia zostały zrobione przy celu. Popatrz tylko na jej zabawne oblicze. Zdjęcia Ziry mają ogromną pozytywną energię dla osób, które je oglądają. Wyraz twarzy Ziry mówi: „Jestem bardzo szczęśliwa, że jestem przy celu, ponieważ to jest moje ukochane miejsce.”

To szczęśliwe szczenię sprawiło, że wszyscy byli szczęśliwi. Zdjęcia Ziry pokazują innym, jak doceniać małe rzeczy w życiu. Zira uwielbia zakupy. Robienie zakupów staje się dobrym i przyjemnym zajęciem, gdy robimy to z radością.

Choć Zira ma urocze zdjęcia, niektórzy ludzie powiedzieli, że zabraniany jest wnoszenie psów niewspomagających do sklepów. Jednak właściciel Ziry nie wiedział o tym w momencie robienia zdjęć.

Kiedy się o tym dowiedziała, przeprosiła Target na swoim blogu. Udostępnia również urocze zdjęcia Ziry w PetSmart, ponieważ Zira ma uroczą twarz wszędzie. Zira i jej mama zawsze są najlepszymi klientami.

Wielu obserwujących było szczęśliwych, widząc zabawne oblicze Ziry i szczęście, które ono wyraża. Dzięki jej słodkim zdjęciom zdobyła miłość wielu osób.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh